הזמנת קריקטוריסט – האטרקציה המושלמת לכל אירוע!​

קריקטוריסט לבת מצווה

כל מי שמארגן אירוע ורוצה שהוא יהיה מיוחד חושב "איך אני יכול להפוך את האירוע שלי להכי מיוחד שאפשר?". אם נהיה כנים זו הופכת להיות שאלה קשה יותר ויותר בשנים האחרונות. ההפקות הפכו לגדולות ומרשימות עד כדי שהגענו לגבול עד כמה ניתן לשפר את המאפיינים הבסיסיים כגון הדיג'יי, הקייטרינג והתאורה. אירוע באולמות קטנים  או עם מוזיקה בינונית כבר נחשב לאירוע נחות בערכו. בנוסף, כל הגימיקים כבר מוצו, המגנטים, הריקודים/שירים שברי השמחה מבצעים, הבלונים והצעצועים הקטנים, את כל אלו כולם כבר ראו. אז איך בכל זאת נוכל להפוך את האירוע שלנו לזה שכולם יזכרו?

הרעיון המקורי ביותר שתפגשו

יש לא מעט אפשרויות ורעיונות מקוריים שיהפכו כל אירוע למעניין ומהנה אבל הטובה ביותר היא הזמנת קריקטוריסט לאירועים. נוכחותו של קריקטוריסט באירועים משרה אווירה של כיף ושמחה באופן מידי. הקריקטורות מספקות לאורחים פעילות ייחודית ומלאה ביצירתיות בה הם יכולים לקחת חלק, וליצור במהירות קריקטורות מסוגים שונים, בהן גם קריקטורה של אורח אחד, של זוג או של מספר בני משפחה. אני מכיר זאת מניסיוני האישי.

 

הקריקטוריסט – איש עם ניסיון ואהבה 

כאיש מקצוע שלוקח את עבודתו ברצינות רבה אני בוגר האוניברסיטה לאומנות במוסקבה, בעל ניסיון של 30 שנה בתחום ובו זמנית מלא אהבה לאמנות בה אני עוסק. גם הקריקטורות שהם יעניקו לאורחים תשקפנה את אהבה הזו ואת המקצועיות.  מעבר להיותי אמן ויוצר חשוב עבורי מאוד להיות גם איש של אנשים, אחד שידע כיצד לתקשר עם קהל האורחים ולשעשע אותם במהלך העבודה על היצירה הבאה. אצור סביבי עניין רב ואבטיח שתהיה התקהלות של אנשים שצופים ביצירות המתהוות כאשר הם ממתינים שיגיע התור שלהם לשבת על מנת שאצייר גם אותם. מוזמנים לצפות ביצירות שלי כקריקטוריסט בבת מצווה

מזכרת בלתי נשכחת

בין אם חוגגים חתונה, מסיבת בר או בת מצווה, חגיגת יום הולדת, כנס לעובדי חברה או כל אירוע אחר, הזמנת של קריקטוריסט לאירועים תעניק מימד מעניין נוסף גם לאירוע המושקע ביותר. כמו כן, הקריקטורות נמסרות לאורחים והם חוזרים הביתה עם מזכרת משעשעת והרבה יותר אישית וזכירה מהמגנטים הסטנדרטים שאליהם כולנו כבר התרגלנו. יש גם מי שממסגרים את הקריקטורה שלהם ותולים על הקיר למשך שנים ארוכות לאחר האירוע. 

053-9344654

ראשי     |     בלוג     |    צור קשר